Kita,  Kompiuterija/Internetas,  Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos

Savos pokerio taisyklės

pokerio taisyklesEsate pradedantis pokerio žaidėjas ir jums aktualios visos taisyklės? Dabar daug informacijos apie pokerį yra pateikiama internetu, tad ir domėtis tikrai galite neišleisdami daug pinigų. Pokerio taisykles internete galite rasti nesunkiai – ieškokite jų naudodamiesi paieškos sistemomis. Žaidžiant pokerį, tenka vadovautis ne tik žaidimo taisyklėmis, bet ir savo sukurtomis. Čia akcentuojame būtent pokerio strategiją, kurią kurti turi kiekvienas žaidėjas – tiek mėgėjas, tiek profesionalas. Savų taisyklių sudarinėjimas yra būtinas ir visų tų taisyklių laikytis griežtai rekomenduoja visi, nes tik tokiu atveju išvengsite didžiulių pralaimėjimų, dėl kurių paskui gailėsitės.

Vienas svarbiausių savų taisyklių elementų yra tas, kad būtina nusistatyti ir įsiminti situacijas, kurių metu jūs dažniausiai pralaimite padalinimą. Trumpai tariant, yra tam tikros sąlygos, kuriomis reikėtų remtis esant konkrečioms aplinkybėms. Pokeryje, ypač daug streso ir galvos skausmo įvaro situacija, kai iš penkių ant stalo esančių kortų 4 yra vienos rūšies t.y. pavyzdžiui keturi pikai ir vienas būgnas ir t.t. Manote tai paprasta situacija? Žinoma, kad ne, nes jeigu jūs sudarote tarkime tris tūzus, o jūsų priešininkas turės penkis pikus, tai faktas, kad jūs pralaimėsite, o dabar pagalvokite – kokia tikimybė, kad jis tą vieną piką iš savo dviejų kortų tikrai turi? Tikimybė yra labai didelė ir dažniausiai profesionalai tuo nerizikuoja. Žinoma, daug ką lemia ir tai, kad jeigu jūs turite tą aukščiausią piką – tada nieko blogo nėra – jūsų tikslas būtų kuo labiau padidinti visą banką.

Ne ką mažiau erzinanti situacija – ant stalo esančios poros. Jos tikrai sukelia nemalonumų, jeigu iš tų kortų, nei vienos nelaikote savo rankose ir nesudarote pilnos trobos. Tai tikrai gali įvaryti nemažai streso, todėl čia galioja vienintelė taisyklė – nenori sukti galvos, nusimesk kortas ir pasišalink. Tai daryti būtų geriausia jeigu bankas nėra didelis – kitą kartą galbūt sėkmės nusišypsos jums. Kitą vertus, jeigu bankas yra nemažas, tai sprendimas lieka jums ir čia tenka pasitelkti visus savo įgūdžius bei prisiminimus, nes teks ieškoti spragų priešininko elgsenoje – tik taip nustatysite ar jis blefuoja.