Kita

Prezervatyvai ir keli svarbūs aspektai, kurių nereikėtų pamiršti

Kiekvienoje diskusijoje, susijusioje su kontraceptinėmis priemonėmis, visuomet yra kalbama apie tai, kaip tinkamai naudoti prezervatyvus, kad jie ne tik padidintų abiejų partnerių jaučiamą malonumą, tačiau taip pat suteiktų aukščiausio lygio apsaugą nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų.

Taigi, pirmasis aspektas, kurio reikėtų nepamiršti, kai kalbame apie tai, kaip naudoti šias apsisaugojimo priemones, yra jų tinkamas pasirinkimas. Turėtumėte nepamiršti kelių svarbių kriterijų: apimtis, ilgis, latekso storis, ar bent vienas iš partnerių yra alergiškas lateksui, pageidavimai prezervatyvo tekstūrai, skoniui ir kvapui.

PrezervatyvaiTaipogi reikia pagalvoti ir apie patį prezervatyvo naudojimą. Pavyzdžiui, kada galima kartu naudoti lubrikantą, o kada to reikėtų vengti. Nepamiršite, kad tik vandens pagrindu pagaminti lubrikantai yra tinkami naudoti kartu su prezervatyvu. Dar geriau, jei tokį lubrikantą įsigytumėte iš to paties gamintojo, kaip ir jūsų pasirinkti naudojami prezervatyvai.

Tęsiant kalbą apie šių apsisaugojimo priemonių naudojimą, reikėtų įvardinti vieną paprastą patarimą – visuomet patariama vadovautis bendru suvokimu. Pirmiausia nepamirškite patikrinti prezervatyvų galiojimo datos. Jokiu būdu neturėtumėte naudoti tų, kurių galiojimo laikas jau pasibaigęs. Kai atidarote prezervatyvo pakuotę ir išimate prezervatyvą, apžiūrėkite jį. Be abejo, tai darykite labai atsargiai ir jokiu būdu nepažeiskite jo su savo nagais. Jei prezervatyvas jums kelia įtarimų, pasirinkite kitą. Tuo atveju, jei šias apsaugos priemones esate linkę laikyti savo piniginėje, tuomet po kurio laiko tokį prezervatyvą reikėtų išmesti jo dar nepanaudojus. Įdomu, kodėl? Viskas labai paprasta – prezervatyvai, kurie laikomi piniginėje, neilgai trukus yra pažeidžiami, nes juos nuolat veikia karštis ir trintis.

Žinoma, taip pat labai svarbu žinoti, kaip jį reikėtų užsimauti. Tie, kurie ne kartą žiūrėjo demonstracinius vaizdo įrašus, kuriuose prezervatyvų gamintojai rodo tinkamiausius prezervatyvų užmovimo būdus, turbūt iki šiol pamena esminius taškus. Bet kuriuo atveju, naudingos informacijos niekuomet nėra per daug. Todėl nepamirškite, kad prieš užsimaunant prezervatyvą, viena ranka turėtumėte būti suspaudę prezervatyvo galiuką, kuris įvardijamas rezervuaru, tokiu būdu pašalinant galimybę į jį patekti papildomam orui. Be abejo, šią apsisaugojimo priemonę reikėtų užmauti tik tuomet, kai jaučiate pilną erekciją.

Dar viena svarbi lytinių santykių, kurių metu naudojami prezervatyvai, dalis yra susijusi su bendravimu. Kiekviena pora turėtų kalbėtis ir dalintis savo patirtimi bei potyriais. Būtina žinoti, kas tinka ir patinka kiekvienai pusei. Tokiu atveju galėsite lengviau pasirinkti abiem tinkančius prezervatyvus, kurie teiks ne tik apsaugą, bet ir malonumą.

Be abejo, nepamirškite ir tinkamo prezervatyvų utilizavimo bei kitų svarbių niuansų. Tai nėra sudėtinga. Tiesiog reikėtų daugiau laiko skirti kontraceptinių priemonių vertinimui, domėjimuisi ir naudingos informacijos kaupimui. Tuomet tikrai neturėtų kilti jokių nemalonių situacijų, keliančių diskomfortą ar kitus nepatogumus.