Pirkiniai/Paslaugos

Pranašios galimybės ir prezervatyvai internetu

Jei prieš dešimtmetį internetinės prezervatyvų parduotuvės buvo didelė naujovė, tai šiandien prezervatyvai internetu yra labai dažno vartotojo pasirinkimas. Tokios tendencijos yra nulemtos ne tik akivaizdžių privalumų, tokių kaip nepagrįsto gėdos jausmo ar nenoro netiesiogiai aplinkiniams atskleisti, kokius prezervatyvus naudojate. Tai taip pat labai naudingas sprendimas ir tiems vartotojams, kurie ieško specifinių rūšių apsisaugojimo priemonių.

Įprastai vietinėse prekyvietėse, pvz., maisto prekių parduotuvėse, vaistinėse, degalinėse ir kt., prezervatyvų pasirinkimas yra labai apribotas. Fizinėse prekių lentynose yra pateikiami vos kelių žinomiausių gamintojų prezervatyvai, todėl tai tikrai negali patenkinti didžiosios daugumos šių prekių pirkėjų poreikių, kurie pastaruoju metu auga su kiekviena diena.

Prezervatyvai internetu

Tuo tarpu internetinėje erdvėje kiekvienam vartotojui atsiveria nepalyginti didesnės galimybės. Jei bent vieną kartą išbandome prezervatyvų įsigijimą nuotoliniu būdu, naudojantis pasirinkta elektronine parduotuve, ateityje net negalvojame apie šių apsisaugojimui skirtų priemonių pirkimą fizinėse parduotuvėse. Prezervatyvai internetu mums atveria visiškai kitokias galimybes.

Didelis prezervatyvų asortimentas: jei iki šiol manėte, kad maisto prekių parduotuvėse siūlomas prezervatyvų pasirinkimas yra pakankamai didelis, akivaizdu, jog jūs nei karto nesilankėte internetinėse šia produkcija prekiaujančiose parduotuvėse. Internete galime rinktis iš dešimčių skirtingų gamintojų ir iš šimtų įvairiausių rūšių prezervatyvų – nuo mažų, iki didelių, spalvotų, kvapių, pasižyminčių įvairiais skoniais ir skirtinga išore.

Didelis patogumas: prezervatyvų internetinės parduotuvės savo vartotojams siūlo pačias palankiausias ir patogiausias sąlygas. Jums nereikia vykti atsiimti užsisakytų prekių – jos gali būti pristatytos jums patogiausiu būdu. Be to, užsakymo procesas užtrunka vos kelias minutes, todėl jums nereikia gaišti savo laiko.

Aukščiausio lygio konfidencialumas: jei perkate internetu, galite būti visiškai tikri dėl savo asmeninių duomenų ir tapatybės konfidencialumo. Nei viena internetinė prezervatyvų parduotuvė neatskleidžia savo vartotojų duomenų, todėl net ir prekes siunčiant naudojantis kurjerių paslaugomis, ant prekių įpakavimo nėra jokių skiriamųjų ženklų, kurie galėtų leisti suprasti apie jūsų užsakytų prekių tipą.

Labai nedidelė kaina: kai lyginame fizinėse parduotuvėse siūlomų prezervatyvų kainas su tomis, kurios mums siūlomos internete, matome akivaizdų skirtumą. Prezervatyvai internetu yra parduodami ypač nedidelėmis kainomis, padedančiomis kiekvienam iš mūsų gerokai sutaupyti.