Pirkiniai/Paslaugos

Pilnai ausį dengiančios ausinės ir kiti ausinių tipai

AusinėsPrieš pirkdami ausines turite apsispręsti, kokio tipo ausinių jūs norite. Įprastai jums teks rinktis iš ausinių, kurios įsikiša į ausis, ir pilnai ausį dengiančių ausinių.

Į ausis įsikišančios ausinės

Ausinės, įsikišančios į ausis, labiausiai tinka tiems žmonėms, kuriems muzikos klausymas yra kasdienė veikla važiuojant autobusu ar einant į parduotuvę. Šio tipo geresnės kokybės ausinės dažnai yra parduodamos su lagaminėliais. Tai reikalinga tam, kad nenaudojant ausinių laidai nesusipainiotų, o pačios ausinės nesugestų. Taip pat, tokios ausinės yra naudingos tuomet, jei jūs neturite daug vietos ausinėms laikyti, nes pilnai ausį dengiančios ausinės netilps į mažą tašę ar kišenę.

Taipogi, pastarojo tipo ausinių kainos yra šiek tiek žemesnės. Tačiau šios ausinės turi ir savo minusų. Pigesnės ausinės dažnai iškrenta iš ausų arba yra nepatogios ir nemalonios – dėl šių priežasčių gali imti skaudėti ausis. Brangesnės ausinės bus ergonomiškesnės ir nesukels skausmo jūsų ausims, o dėl ergonomiško dizaino nekris iš ausų. Be to, pačios brangiausios – atkurs garsą neblogiau nei pilnai ausį dengiančios ausinės.

Pilnai ausį dengiančios ausinės

Ši ausinių rūšis yra skirta tiems, kuriems netrukdo ant kaklo kabančios didelės ausinės. Taip pat šios ausinės turi kur kas daugiau galimybių, tokių kaip bevielis ar „Bluetooth“ ryšys. Žinoma, kaip ir visuomet, už kokybišką ir gerą produktą reikia sumokėti kur kas daugiau, tačiau tai atsiperka su kaupu. Nors jos yra didesnės ir užima daugiau vietos, įprastai jos tampa viena iš pagrindinių įvaizdžio detalių, todėl didžiąją laiko dalį nešiojamos ant kaklo ir visiškai netrukdo atliekant kasdienius darbus.

Negalima pamiršti ir to, kad pastaroji ausinių rūšis yra gaminama taip, kad girdėtumėte tik grojamą muziką ir jokio pašalinio triukšmo. Tokios ausinės ypač gerai atkuria garso kokybę, tačiau garsas perduodamas taip, kad ausų būgnelis patirtų kuo mažiau spaudimo, dėl to jūs galite klausyti muzikos ilgesnį laiko tarpą.

Be to, turbūt ne vienas iš jūsų esate matę ausines, kurių lankelis priglunda prie pakaušio. Jos ypač patogios tiems, kurie sportuodami mėgsta klausytis muzikos, nešioja skrybėles arba akinius nuo saulės. Taip pat jos nepamainomos ir tiems vartotojams, kurie turi ilgus plaukus ir nenori sugadinti savo šukuosenos. Be jokios abejonės, kiekvienas vartotojas turi galimybę pasirinkti savo poreikius geriausiai atitinkantį ausinių tipą.