Pirkiniai/Paslaugos

Pagrindiniai vestuvinių suknelių tipai

Visi puikiai žinome, kad vestuvinė suknelė kiekvienai nuotakai, besiruošiančiai šiai gražiai šventei, yra didžiausias prioritetas. Pirmiausia nusprendžiame, kokią vestuvinę suknelę dėvėsime, o tuomet imamės visų papildomų detalių pasirinkimo – nuometo, batelių, šukuosenos, papuošalų, puokštės ir kitų aksesuarų. Tačiau būtina atminti, kad ne kiekviena suknelė gali mums tikti. Laimei, šiandien vestuviniu sukneliu pardavimas pasižymi didele skirtingų suknelių modelių įvairove, todėl turime laisvę rinktis.

Egzistuoja keli standartiniai vestuvinių suknelių tipai, kuriuos dažniausiai renkasi didžioji dalis būsimų nuotakų. Be abejo, net ir jas visuomet galima koreguoti, atsižvelgiant į konkrečius poreikius ir keliamus reikalavimus. Bet kuriuo atveju, visų pirma, suknelę rinkitės pagal savo figūrą.

Vestuviniu sukneliu pardavimas

A formos vestuvinės suknelės modelis

Tai klasikinis vestuvinės suknelės pavyzdys. Jis yra labai universalus, todėl visiškai nenuostabu, kad A formos suknelės vestuvių dieną yra populiariausias pasirinkimas. Šios suknelės išvaizdą įprasmina jau minėtas pavadinimas. Tai reiškia, kad viršutinė dalis yra prigludusi prie nuotakos kūno, o likusi dalis platėja, kol galiausiai pasiekia žemę. Tai sudaro A formos vaizdą.

Tiesios suknelės tipas

Pastebima, kad pastaruoju metu sparčiai populiarėja tiesios formos vestuvinės suknelės. Tai rodo modernėjantį nuotakų požiūrį į madą. Be abejo, šis modelis labai gerai tinka aukštaūgėms moterims. Svarbu pabrėžti, kad kur kas geriau tiesią vestuvinę suknelę rinktis lieknoms nuotakoms, kadangi ši forma neleidžia paslėpti probleminių kūno linijų.

Undinėlės tipo vestuvinė suknelė

Suknelės modelio pavadinimas sufleruoja, kad tai yra dar labiau aptempta suknelė, kuri staiga praplatėja į šalis apytiksliai klubų dalyje. Žinoma, šis suknelių tipas tinka ne kiekvienai. Būtina įvertinti savo kūno formą. Jei ji – smėlio laikrodžio formos, tuomet galite išbandyti ir šį modelį.

Pūstos suknelės

Jei mėgstate klasikinį stilių, tuomet galite drąsiai rinktis pūstą vestuvinę suknelę. Tai panašus suknelės tipas į jau minėtą A formos suknelę, tačiau apatinė jos dalis yra kur kas labiau išpūsta. Viršutinė dalis įprastai įprasminama korseto pagalba. Tai taip pat pakankamai universalus suknelės tipas, išskyrus moterims, kurios yra žemo ūgio.

Kaip matote, yra ne vienas pasirinkimas, kuriuo pasižymi vestuvinių suknelių pardavimas. Tuo tarpu, jei jums taip pat yra aktualios ir progines sukneles, kuriomis norite papuošti savo gražiausioje šventėje dalyvausiančias drauges, pasikonsultuokite su šių suknelių pardavėjais ir jie kaipmat pasiūlys jums ne vieną modelį.