Būstas/Interjeras

Vidaus laiptai – kaip nepasiklysti juos pasirenkant?

Bene svarbiausia namų detalė yra laiptai – jie ne tik padeda mums pasiekti kitas patalpas, rūsį ar palėpę, bet taip pat yra ir svarbi interjero dalis. Daug maloniau turėti ne tik naudingus, bet ir gražius laiptus, kurie puoštų interjerą. Šiais laikais laiptų pasirinkimas yra platus – nuo tiesių iki sraigtinių, metalinių ar stiklinių laiptų. Šį kartą pabandykime išsiaiškinti daugiau apie tai, kodėl yra verta rinktis medinius laiptus.

Kaip jau buvo minėta anksčiau, vidaus laiptai gali būti įvairūs, bet vieni iš geidžiamiausių laiptų yra mediniai. Kuo jie tokie ypatingi? Tai geriausias pasirinkimas, kai siekiama puikaus vaizdo bei kainos santykio. Pavyzdžiui, įsigyjant stiklinius laiptus gauni puikų vaizdą, kuris tampa ryškia namų detale, bet reikia būti atsargiam juos naudojant – jei pamirštama pasirūpinti neslidžiomis pakopomis, yra neišvengiama tikimybė gauti traumą. Lyginant stiklinių bei medinių laiptų kainas, daug labiau verta įsigyti medinius laiptus – net jei netyčia atradus tobulos kainos stiklinius laiptus, negali būti tikras, kad tokie laiptai tau tarnaus ilgai – atsiradus bent menkam įbrėžimui, jie nebeatrodys taip įspūdingai ir norėsis juos pakeisti naujais.

Vidaus laiptaiVyrauja nuomonė, kad mediniai laiptai praėjus atitinkamam laiko tarpui girgždės bei pradės trūnyti. Nejau šiuo atveju teks pakeisti laiptus į naujus? Turėtų suklusti tie, kurie dar tik juos renkasi – dėl to nerimauti nereikia. Tinkamų laiptų pasirinkimas yra svarbus sprendimas, todėl renkantis juos nevalia pasikliauti pasenusiomis klišėmis apie medinius laiptus – naudingiau kreiptis į profesionalus, kurie visa tai išmano bei žino daug daugiau nei jūsų kaimynas. Be to, pagal naujausias technologijas gaminami vidaus laiptai ne tik gerai atrodo, tačiau jie taip pat yra labai tvirti.

Jūsų sutuoktinis(ė) mano, kad betoniniai laiptai namuose atrodys dailiau, tačiau jūsų širdis linksta prie medinių? Netgi tokiu atveju yra išeitis – galima rinktis tarp betoninių laiptų su medinėmis pakopomis, kurie papuoš namus. Skamba nekaip ir bijote, jog jie netiks prie jūsų interjero? Vadinasi, teks rinktis tai, kas tinka labiau. Nors atrodo, kad jūs gerai žinote, ko reikia namams, tačiau verta atsiminti, jog kartais patys namai padiktuoja tai, ką reikėtų rinktis, todėl negalima pasikliauti tik savo nuojauta – kartais ji apgauna. Visada neprašausite pasirinkę medinius laiptus – iš tokios medžiagos pagaminti laiptai, su tinkamai suprojektuotu dizainu, yra klasika, o klasikiniai dalykai niekada nesensta!

Gali atrodyti, kad išsirinkti tinkamus vidaus laiptus yra ganėtinai sudėtinga, tačiau jei kreipsitės į šios srities profesionalus, galėsite būti tikri, kad pasirinkti vidaus laiptai puoš jūsų namus ir tarnaus gerokai ilgiau nei galite įsivaizduoti.