Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized,  Žiniasklaida/Leidyba

Nemokamų skelbimų portalai turi dagu privalumų

skelbimaiNemokamų skelbimų portalų Lietuvoje atsiranda vis daugiau, todėl vartotojams siūloma pirmiau naudotis būtent jais. Mokami skelbimų portalai ne visada atneša daug naudos, kartais galima patirti ir nemažus nuostolius. Portale http://infoskelbimai.lt/ vartotojai irgi gali dėti skelbimus pagal norimas kategorijas, o labiausiai vertinamas privalumas – skelbimai yra nemokami. Norintys skelbimų talpinimui išleisti kuo mažesnes sumas, tiesiog turėtų dairytis į nemokamų skelbimų tinklapius, o blogiausiu atveju, jeigu neatsiranda didelio susidomėjimo, galima rinktis ir didžiuosius skelbimų portalus, kur už kiekvieną skelbimą gali tekti mokėti pinigus. Visiems vartotojams, galvojantiems kuriuos nemokamų skelbimų portalus rinktis, siūloma internete naudotis tradicinėmis paieškos sistemomis.

Per paieškos sistemas visi galite vesti norimus terminus, pagal kuriuos būtų galima rasti norimas prekes ar paslaugas. Paieškos sistemose turite vesti su nemokamais skelbimais susijusias frazes, o tada paieškos sistemose jums pateiks tuos portalus. Tiesa, tuos skelbimų tinklapius jums reikėtų kruopščiai išnagrinėti, nes mat vieni yra specializuoti ir skirti tam tikroms prekių ar paslaugų kategorijoms, o kituose galima talpinti visų kategorijų pasiūlymus. Pavyzdžiui, Dedu.lt irgi leidžia dėti skelbimus praktiškai į visas kategorijas – ten nėra apsistojama tik ties viena sritimi.

Bene didžiausias privalumas naudojantis nemokamais skelbimų tinklapiais yra tas, kad vartotojai išvengia tų absurdiškų mokesčių už skelbimų talpinimą, kurių reikalauja didieji portalai. Žinoma, tarp didžiųjų skelbimų portalų galite rasti ir tokių, kuriuose skelbimų talpinimas irgi bus nemokamas. Internete rinkdamiesi skelbimų portalus, pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į tų portalų lankomumą.

Jeigu jūs skelbimus dėsite tokiuose portaluose, kur lankomumo beveik nėra, tai vargu ar iš tokių talpinamų skelbimų jums bus kažkokios naudos. Jais paprasčiausiai niekas nesusidomės ir būsite sugaišę laiką. Geriausia būtų susidaryti skelbimų tinklapių sąrašą ir skelbimus dėti geriausiai vertinamuose skelbimų tinklapiuose. Vartotojai, internete ieškantys skelbimų portalų, turi tinkamai įvertinti jų naudingumą. Viešai yra netgi sudaromi specialūs sąrašai, kuriuose surašyti tiek mokamų, tiek ir nemokamų skelbimų portalai pagal jų naudingumą ar lankytojų skaičių. Kuo daugiau lankytojų skelbimų portale apsilanko, tuo didesnė tikimybė, kad jame rasite potencialius pirkėjus ar pardavėjus.