Pirkiniai/Paslaugos

Naudojantis e-paskolomis pirmasis kreditas nemokamai

E-paskolos

Per pastaruosius keletą metų Lietuvoje ypač išpopuliarėjo mums visiškai nauja skolinimosi forma – greitieji kreditai. Norint pasiskolinti pinigų mums nebereikia eiti į banką, keliauti pas draugą ar prašyti pinigų iš giminių. Dabar pinigų galima pasiskolinti internetu ar net SMS žinute. Apsilankę tinklalapyje e-paskolos jūs galite net nustebti, nes čia yra apžvelgta didžioji dalis Lietuvoje veikiančių kredito įmonių, todėl vienoje vietoje galėsite susipažinti su visų jų siūlomomis sąlygomis.

Dauguma kredito įstaigų siūlo ypač palankias sąlygas klientams kurie kreditą ima pirmąjį kartą. Todėl jei jūs dar nesate naudojęsis konkrečios įmonės paslaugomis, jums kreditas gali ir nieko nekainuoti. Taip, jūs tikrai supratote teisingai – pirmasis kreditas nemokamai. Ir tai nėra jokia apgaulė, jums tereikia persiskaityti kiekvienos konkrečios kredito paslaugas teikiančios įmonės jums siūlomas sąlygas ir kreditą trims mėnesiams ar net ilgesniam laikotarpiui jūs galite gauti su nulinėmis palūkanomis. Žinoma jūs turėsite gražinti visą sumą kurią pasiskolinote per sutartyje nurodytą terminą. Tačiau jums nereikės gražinti didesnės sumos nei skolinotės, o tai yra vienas iš esminių skirtumų nuo paskolų kurias buvo galima gauti iš bankų iki šiol.

Tuo pačiu verta pastebėti, kad jei jūs paėmėte kreditą iš vienos kredito paslaugas teikiančios įmonės, tuomet antrą kartą tokių gerų sąlygų joje turbūt nebegausite. Kita vertus jei jums vėl prireikė pinigų, jūs galite skolintis iš kitos analogiškas paslaugas teikiančios įmonės. O ji jums kaip klientui kuris šios konkrečios įmonės paslaugomis naudojasi pirmą kartą taip pat duos geriausias įmanomas sąlygas. Kaip jau supratote labai tikėtina, kad tai ir vėl bus nemokama pirmojo kredito paslauga.

Tokiu būdu jūs galite visiškai be palūkanų pasiskolinti ne vieną ir ne du kartus. Dėl to protingai savo finansus valdantis žmogus, net trumpam pritrūkęs pinigų nepajus jokio diskomforto. Perprasti tokios sistemos naudą yra ypač paprasta. Jei jūsų kreditas yra nemokamas, tai yra net geriau nei kredito kortelė. Nes už jos turėjimą bei naudojimą reikia mokėti mokesčius. Dažnas bankų klientas kredito kortelę išsiima norėdamas būti saugus ir apsidrausti nuo netikėtumų. Tačiau labai dažnai kredito kortelė yra nepanaudojama, o kasmetiniai ar kasmėnesiniai mokesčiai už ją vis tiek yra sumokami. Tačiau taip nėra jei jūs naudodamasis tinklapiu e-paskolos pasiimsite pirmąjį kreditą nemokamai. Imdamas kreditus tokiu būdu jūs visuomet turėsite pinigų netikėtoms išlaidoms ir už tai nesumokėsite papildomai.