Kita,  Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos

Kuriose el. parduotuvėse pirkti rankines?

rankinesGalvojate apie rankinės įsigijimą internetu? Dvejojate, nes nežinote kur ją pirkti – Lietuvoje ar užsienyje? Perkant iš užsienietiškų el. parduotuvių yra patiriama įvairiausių nesklandumų ir nepaisant to, kad ten kainos galbūt mažesnės, vis tiek reikėtų apžvelgti visus galimus nesklandumus. Lignesa.lt rankinukai internete yra pardavinėjami gana pigiai, tad jeigu norite greičiau įsigyti tokius pirkinius, tai siūlytume rinktis tik lietuviškas el. parduotuves, nes su užsienietiškomis galite gauti ir papildomų rūpesčių, o kokių – skaitykite žemiau.

Užsienyje daug prekių kainuoja pigiau, tačiau turėtumėte suprasti, kad didžiausią naudą patiria būtent tų šalių gyventojai, o ne užsieniečiai. Kodėl? Dabar pagalvokite patys: jūs pamatėte labai gražią rankinę, kuri parduodama vienoje el. parduotuvėje, kuri yra įsikūrusi JAV. Visa esmė yra tame, kad čia kaina galbūt bus mažesnė nei Lietuvoje, tačiau yra papildomų niuansų, kurie tą kainą pakels mūsų tautiečiams. Pirmiausia, jums teks sumokėti labai didelius pristatymo mokesčius – tai yra viena iš priežasčių, kodėl labiau reikėtų dairytis po el. parduotuves, kurios įsikūrusios Lietuvoje. Užsienyje siuntimo mokesčiai yra nemaži ir jie dažniausiai taikomi būtent klientų sąskaita, o ne pardavėjų t.y. į tokias prekes siuntimo išlaidos dažniausiai nebūna įskaičiuotos tol, kol nėra daromas užsakymas.

Perkant iš užsienio el. parduotuvių, jūs negalėsite įsigyta rankine pasidžiaugti nedelsiant. Trumpai tariant, perkant Lietuvoje, jūsų rankinė būtų pristatoma vos per kelias dienas, bet pavyzdžiui, jeigu ją užsisakote iš užsienio el. parduotuvių, tai kaip manote ar ji greitai pasieks jūsų rankas? Žinoma, kad ne, nes ji gali keliauti net ir savaičių savaites, tad kam gaišti laiką, jeigu už tą pačia sumą galėtumėte rankinę Lietuvoje įsigyti kur kas greičiau?

Užsienyje yra taikomos tos pačios taisyklės, kurios susijusios su vartotojų teisėmis, o tai yra vienas iš keblumų – ką darysite, jeigu gauta rankinė nebus kokybiška? Teks siųsti atgal, o tai reiškia, kad patirsite papildomų išlaidų, kurios aišku nebus mažos, nes siunčiant siuntinius į užsienį, tenka pakloti nemažas sumas, priklausomai nuo siuntos dydžio ir svorio. Tad apibendrinant, turtėtumėte suprasti, kad pirkti iš lietuviškų el. parduotuvių yra kur kas paprasčiau ir naudingiau.