Auto/Moto,  Kita,  Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Turizmas/Kelionės,  Verslas/Ekonomika

Krovinių gabenimas į Angliją

lietuva anglijaDaug žmonių domisi krovinių gabenimu į Angliją, tačiau esant žinių trūkumui, dažniausiai yra pasirenkami metodai juos pristatyti brangiausiais būdais. Reikėtų žinoti, kad Lietuvoje yra įsikūrusi ne viena bendrovė, kuri krovinius gabena į Angliją gana patraukliomis kainomis. Neturėtumėte manyti, kad siuntimas paštu bus geriausia išeitis – tai yra rizikingiausias ir labiausiai nesaugus būdas siuntinius ar brangesnius krovinius pervežti į šią šalį, o taip pat pašto paslaugos dažniausiai būna brangiausios. Ką reikėtų rinktis krovinių gabenimui į šią šalį?

Kroviniai į Angliją gali būti gabenami tam tikrų bendrovių, kurios kartą per savaitę važiuoja į šią šalį mikroautobusais. Žinoma, yra tokių įmonių, kurios į Angliją važiuoja ir dažniau. Esmė tame, kad būtent šios pervežimo bendrovės krovinius gabena mažesnėmis kainomis t.y. kur kas spigiau negu naudotumėtės pašto paslaugomis. Apskritai kalbant, su šiomis bendrovėmis didesnius siuntinius galite gabenti daug mažesnėmis kainomis ir tokiu būdu galite net nesibaiminti, kad jūsų krovinys bus pažeistas ar pradingęs, kaip tai nutinka pašte.

Visi kroviniai dažniausiai būna gabenami mikroautobusais, o tiksliau – specialiai įrengtose vietose. Gabenant krovinius mikroautobusais ar kitu didesniu transportu, svarbu yra pasirūpinti krovinių saugumu. Bet kaip sudėti siuntiniai gali būti pažeidžiami kelionių metu, todėl reikėtų rinktis tas bendroves, kurios turi tinkamą krovinių laikymo įrangą, nes juk žinote, kad keliaujant per kitas šalis pasitaikys ir ne itin malonių kelių, kurie gali pridaryti nemažai problemų patiems siuntiniams. Esmė yra tame, kad dideli siuntiniai tuo labiau – sveriantys nemažai, pašte bus išsiunčiami už gana nemažą kainą. Su minėtomis pervežimo bendrovėmis galite išvengti didžiulių išlaidų, nes jos ima mažesnius pervežimo mokesčius. Šie pervežėjai pasirūpins jūsų kroviniu tinkamai – saugiai ir laiku jį pristatys Anglijoje gyvenantiems jų gavėjams. Jūs galite gabenti tiek dviračius, tiek vaikiškus vežimėlius, tiek ir kitus didesnių gabaritų krovinius už mažesnę kainą.

Šių pervežimo bendrovių Lietuvoje yra daug, ir galime drąsiai teigti, kad kiekviename mieste yra bent viena tokia įmonė, tad siūlytume pamiršti Lietuvos pašto paslaugas – rinkitės tai kas geriausias ir pigiausia.