Pirkiniai/Paslaugos

Kodėl dažnai yra užmirštamos auksinės apyrankės?

Kažkodėl taip jau susiklostė, jog daugelio moterų bei vyrų papuošalų dėžutėje žymiau dažniau yra randami žiedai bei kaklo papuošalai nei auksinės apyrankės. Kodėl pamirštame puošti rankas? Ar tai susiję su tuo, jog vis daugiau laiko praleidžiame dirbdami kompiuteriu? Ar tokio tipo papuošalas mums trukdo? O gal auksinės apyrankės tampa mažiau matomos, nes renkamės ilgomis rankovėmis drabužius? Klausimai kyla natūraliai ir kartais į juos atsakyti ne visada gebame.

Ką apie tai sako dizaineriai bei juvelyrai? Ar jie sutinka ir gauna daugiau kaklo bei žiedų užsakymų nei apyrankių? Daugelis teigia, kad tikrai klientai mieliau renkasi universalesnį, dažniausiai kaklo papuošalą, nei apyrankę. Nebent žmonės nori, ypač ieškodami dovanos, tokio papuošalų komplekto, kuris susidėliotų bent iš dviejų dalių, tuomet itin tinkamas pasirinkimas yra pvz.: kaklo papuošalas, t.y. grandinėlės, bei auksinės apyrankės. Apyrankės taip pat gali būti derinamos ir su žiedais. Kiekvienas juvelyras gali pasiūlyti originalių bei išskirtinių pasiūlymų. Vos tik pateiksite užklausą ir būsimo gimtadienio, Šv. Kalėdų ar kita svarbia proga galėsite turėti dovanos idėją bei jos įgyvendinamą. Dovanoti iš aukso pagamintas dovanas verta, nes tai ne tik vertinga, originalu, bet ir yra puiki investicija. Ji tinkama įvairaus amžiaus žmonėms. Auksinius papuošalus mielai nešioja ir jaunos merginos, ir pagyvenę moterys. Vyrai taip pat neatsisako kokybiško gaminio ir vertina rankų darbą. Tad jiems taip pat dera tam tikra proga įteikti auksinę dovanėlę. Juk vyrams yra skirti ne tik vestuviniai žiedai. Jie puoštis irgi nori bei gali apyrankėmis, kaklo grandinėlėmis ar įvairiausiais žiedais. Sakote, neįprasta ir keista? Pasižvalgykite po madų tendencijas ir podiumais žengiančiais modeliais. Jie ne ką mažiau išpuošti bei padabinti nei moterys. Šiuolaikinė visuomenė priima visus.

Kad ir kokio dydžio ar stiliaus papuošalas būtų, jis traukia mūsų akį. Nepamirškite savo rankų dabinti ne tik žiedais. Šiandien galite savo riešą papuošti išskirtinėmis ar minimalistinėmis apyrankėmis, kurios tinka nešioti vyrams bei moterims. Rankų darbo papuošalai išsiskiria kokybe, stiliumi bei privers pasijausti išskirtinai.