Pirkiniai/Paslaugos

Kaip rasti pašto kodą?

Rašydami adresus ant vokų ir siuntinių užrašome ne tik savo ir gavėjo vardą, pavardę, adresą, bet ir pašto kodą. Pasto kodai yra reikalingi pašte tam, kad laiškai ir siuntiniai lengviau būtų išrūšiuojami ir jie greičiau pasiektų gavėją. Pašto kodą reikia nurodyti ne tik siunčiant įvairius daiktus ir laiškus Lietuvoje, bet ir siunčiant siuntinius į užsienį. Todėl labai gerai yra žinoti savo pašto kodą ir jį visuomet turėti po ranka, jei nepavyksta jo įsiminti mintinai. O taip tikrai gali būti – juk galvose turime tiek informacijos, kuri susideda iš įvairių prisijungimų slaptažodžių, banko kortelių kodų, laiptinės durų kodų, telefono kodų… taigi, geriau vieną kartą pasitikrinti savo pasto kodą ir jį užrašyti ten, kur jis būtų lengvai randamas. Tačiau kur rasti savo pašto kodą?

                  Visų pirma, jei dar nežinote savo pašto kodo, galite kreiptis į artimiausią paštą. Tiesa, jums reikės į paštą ateiti su savo adresu, juk pagal adresus ir randami pasto kodai. Pasto kodai Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste priklauso nuo gyvenamosios vietos adreso. Tad reikia žinoti, kokioje gatvėje gyvenate ir koks yra jūsų namo numeris. Buto numerio nereikia, nes pasto kodai galioja visam namui. Taigi, nuėję į artimiausią pašto skyrių ir paprašę surasti jūsų pašto kodą pagal jūsų adresą, netrukus jį sužinosite.

                Pasto kodai Vilnius  Kitas variantas, kaip randami pasto kodai yra internetinė paieška. Ką reikia padaryti, tai atsidaryti jūsų mėgstamą naršyklę, susirasti paieškos svetainę ir joje įvesti, pavyzdžiui, pasto kodai Vilnius. Tuomet jums pasiūlys kelias svetaines, kur galima rasti visus pašto kodus Vilniaus mieste ar net visoje Lietuvoje. Atsidarykite vieną iš šių svetainių ir pamatysite laukelį, kur reikia įvesti savo adresą. Tuomet jums reikės nurodyti, kokioje savivaldybėje gyvenate, kuriame mieste, nurodyti gatvę, kurioje stovi jūsų namas ir to namo numerį. Netrukus, jei viską įvedėte teisingai, jums bus pateiktas jūsų adreso pašto kodas. Šį kodą geriau užsirašykite ir laikykite saugioje vietoje ten,. Kur visada žinosite, kur jo ieškoti. Žinoma, naudojantis paieška nebūtina įvesti pasto kodai Vilnius, tačiau tai pagreitins jūsų paiešką ir jus greičiau rasite norimą pašto kodą ir netrukus galėsite išsiųsti laišką ar siuntinį su visa reikalinga informacija.