Pirkiniai/Paslaugos

Kaip per skelbimus parduoti fotoaparatą?

Fotografija visame pasaulyje yra labai populiari, todėl nesunkiai galima pastebėti, kad fotografai savo senus fotoaparatus stengiasi parduoti ir įsigyti vis naujesnius ir geresnius. Dėl to tikrai nemažai skelbimų internete yra su fotoaparatų nuotraukomis. Taigi, jei ir jūs patekote į gretas tų žmonių, kurie nori atsinaujinti savo foto techniką, jums reikės kažkokiu būdu parduoti savo senąjį fotoaparatą. O tą geriausia padaryti internetu – per skelbimų svetaines, kurių tikrai mūsų šalyje netrūksta.

                  Parduodant fotoaparatą svarbu tinkamai apibūdinti jo būklę. Jei tai veidrodinis fotoaparatas, pirkėjui rūpės kadrų skaičius, padarytas šiuo prietaisu. Tai nusako, kiek laiko fotoaparatu buvo naudojamasi ir kiek dar galima tikėtis kadrų juo padaryti. Ne ką mažiau ir bendra fotoaparato išvaizda – tai lemia ir kainą ir pasako, ar fotoaparatu buvo rūpinamasi, ar jis nebuvo, kur nors numestas. Į skelbimą įkelkite fotoaparato nuotraukų iš visų pusių. Nekelkite to paties modelio fotoaparato nuotraukų iš interneto ir nedėkite į skelbimus – pirkėjas nori matyti konkretų daiktą, kuris jį domina.

                  Jei fotoaparatą per skelbimus parduodate su vienu ar daugiau objektyvų, paminėkite, ar juos parduodate atskirai. Geriau jau parduoti ne kartu su fotoaparatu, nes taip turėsite didesnę tikimybę, kad vieną ar kitą daiktą kas nors nupirks. Galite objektyvams įdėti net atskirus skelbimus, ypač jei tie skelbimai nemokami. Aprašykite ir objektyvų būklę, kada jie buvo pirkti, ar tebegalioja garantija, kaip aktyviai jais buvo naudojamasi. Atminkite, kad didelis informacijos kiekis leis pirkėjui greičiau apsispręsti.     

                Na o kur viską skelbti? Skelbimų svetainių yra tikrai daug, daugumoje jų vyrauja nemokami skelbimai. Tačiau neapeikite ir foto entuziastų svetainių, kuriose paprastai jie dalinasi patirtimi, kelias nuotraukas, o taip pat deda ir skelbimus. Kai kuriose jų skelbimai gali būti mokami, tačiau čia pasieksite tik suinteresuotą auditoriją.

                  Išbandykite ir socialinius tinklus. Galite savo pasPardavimas per skelbimuskyroje pasiskelbti, kad parduodate fotoaparatą ir jums nereikės dėti jokių skelbimų. Galbūt draugo draugas kaip tik ieško naudoto fotoaparato ir jūsų aparatas jam puikiai tiks? Be to, šiuose tinkluose galima rasti ir specialių grupių, kuriose žmonės deda parduodamų ir ieškomų pirkti daiktų skelbimus. Tai taip pat puiki vieta parduoti savo fotoaparatą.