Kita

Kaip paversti savo vestuvių šventę išskirtine?

vestuviu tendencijosVestuvių šventė yra viena iš išskirtiniausių dienų kiekvieno žmogaus gyvenime. Visgi, kiekvienas stengiasi, jog ši šventė būtų išskirtinė ne tik dviems pagrindiniams šventės asmenims, bet ir visiems jų svečiams. Būtent keletu originalių idėjų, padėsiančių savo šventę išskirti iš vestuvių visumos, šiandien ir pasidalinsime.

Vestuvių žiedai – iš geltono arba raudono aukso
Sužadėtuvių žiedai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip labai smulkutis bei intymus vedybų šventės akcentas, kuris didesnės įtakos šventės svečiams neturi. Visgi, tokia nuomonė yra klaidinga – nors akimirkai kiekvienas šventės svečias stabtels apžiūrėti jūsų žiedų, tad tą akimirką paversti išskirtine gali tapti išties naudinga. Tai galite padaryti nesirinkdami įprastų medžiagų žiedų gamybai, kaip platinos ar balto aukso – rinkitės kažką originalaus, kaip geltoną ar raudoną auksą. Taip, tai nebus tas pokytis, kuris reikš kažką kardinaliai skirtingo visoje šventės atmosferoje. Visgi, tai yra pakankamai reikšmingas pasirinkimas, leisiantis išsiskirti iš tūkstančių kitų porų, kurios vestuves švęs tą pačią dieną.
Spalvinė šventės tematika paremta pilkos spalvos pagrindu

Spalvinės vestuvių tendencijos yra tai, ką šiomis dienomis seka praktiškai visi žmonės, planuojantys savo vestuves. Ir tai yra suprantama – tai, kas šiuo atžvilgiu yra populiaru, neabejotinai išsiskirs ir kokybe, kas leis sukurti puikiai tarpusavyje derančią šventės spalvų paletę. Vis dėlto, dalis žmonių nežiūri į tai, kas spalviniu atžvilgiu šventės metu yra populiariausia, kadangi renkantis tai, ką renkasi kiti, originaliu būti tikrai nepavyks. Išsiskirti iš kitų šiuo atveju gali leisti tik nestandartinis pasirinkimas, kuriuo mūsų nuomone 2015 metais nusipelno būti įvardinta pilka spalva. Taip, pilka spalva iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip nelogiškas sprendimas, kadangi tokiai džiaugsmingai šventei daugelis norėtų kur kas labiau šiluma spinduliuojančių spalvų. Visgi, nors pilka spalva pavieniui ir neatrodo ypač iškilmingai, bet ją derinant su balta ir rožine/alyvine spalvomis galima išgauti išties įspūdingų spalvų derinių, atrodančių išties iškilmingai. Šia spalva paremtų derinių kokybę atspindi tai, jog toks pasirinkimas šventės metu vis labiau populiarėja, tad kol tai netapo dar viena banalia tendencija, naudokitės proga ir šiuo pasirinkimu paverskite savo šventę išskirtine.

Vestuvinis tortas – klasikinio dizaino
Galvodami apie vestuvinį tortą daugelis vestuvių organizavimu užsiimančių žmonių stengiasi ieškoti vienokių ar kitokių specifinių bei modernių sprendimų. Visgi, dažniausiai tai nepasiteisina nei finansiniu, nei išvaizdos atžvilgiais. Būtent dėl to, neimti pavyzdžio iš kitų bei šiuo atveju rinktis ne kažką modernaus, o klasikinį vestuvinio torto variantą, yra žymiai logiškiau. Visgi, svarbu nedaryti esminės klaidos, kurią daro nemaža dalis apie klasikinius tortus planuojančių žmonių – būtina nemaišyti tos, kas yra klasika, ir to, kas yra senamadiška. Puikus to pavyzdys – torto spalva. Balta torto spalva, kuri neretai yra pasirenkama klasikinio dizaino tortams, yra senamadiška bei neskoninga. Tai nereiškia, jog jums reikia torto spalvą keisti kardinaliai – pakanka švelnaus atspalvio „įdiegimo“, pasirenkant rusvo atspalvio ar dramblio kaulo spalvos tortą, kas primins ne tik klasiką, bet ir prabangą.