Būstas/Interjeras,  Kita,  Pirkiniai/Paslaugos

Ką reikia žinoti apie kondicionierius?

Kondicionierius – tai prietaisas, padedantis reguliuoti orą. Yra daug dalykų, kuriuos reikėtų žinoti apie šį prietaisą.

Kondicionieriai internetuVisų pirmiausia, kalbant apie kondicionierius, reikėtų pabrėžti, kad jų naudojimas gali sukelti tam tikras ligas negalavimus. Tai ypač svarbu toms šeimoms, kurios turi mažų vaikų. Paprastas pavyzdys: jei ilgai būsite patalpoje, kurioje yra šaltas oras ir po to išeisite į lauką, kuriame didėle pliusinė temperatūrą – rizika susirgti sloga ar peršalimo liga labai padidėja. Negalavimų gali sukelti ir buvimas šiltoje patalpoje: jei ilgai būsite patalpoje, kurioje yra sausas ir šiltas oras, gali išsausėti oda bei plaukai, imti perštėti akys. Kad apsisaugotumėte nuo šių nemalonių pojūčių naudokite drėkinamuosius kremus arba oro drėkintuvus.  Anot specialistų. Norint nesusirgti jokiomis ligomis bei neturėti nusiskundimų dėl sveikatos, naudojant kondicionierių reikėtų nepersistengti: temperatūra, patalpoje, kurioje yra kondicionierius, nuo kitų patalpų temperatūros gali skirtis ne daugiau kaip 7 – 8 laipsniai.

Labai svarbu ir tai, jog kondicionieriaus srovė nepūstų į veidą – ji gali pakenkti akių bei kvėpavimo takų gleivinei. Taigi, patalpoje, kurioje yra kondicionierius, stovėkite ar sėdėkite taip, kad oro srovė pūstų į nugarą. Vis dėlto, moksliniais tyrimais įrodyta, jog žmonės dirbantys patalpose, kuriose yra kondicionierius, yra kur kas darbingesni, produktyvesni, didėja darbo našumas pagerėja fizinė bei protinė veikla, pašalinami alergenai, sumažėja įvairių kenkėjų, mažiau prakaituojama, mažinama dehidratacijos tikimybė. Taigi, belieka tik žinoti, kaip teisingai naudoti kondicionierių ir jo nauda taps akivaizdžia.

Kondicionieriai internetu, kaip ir kiti oro reguliavimo prietaisai gali būti įsigyjami už mažesnę, kainą. Vis dėlto, jei savo namuose norite jausti visišką komfortą, turėtumėte įsigyti ir kitų oro reguliavimo prietaisų, pavyzdžiui, oro drėkintuvų.