Auto/Moto

Ką daryti, jei reikia pakeisti ar sutvarkyti automobilio stiklą?

Automobilio stiklų priežiūra reikalauja nuolatinio darbo, pavyzdžiui, reguliariai keisti valytuvų šluoteles. Deja, net ir tinkamai prižiūrimas stiklas nėra apsaugotas nuo nelaimių, dažnai reikalingas automobilių stiklų remontas. Nors nedideli pažeidimai gali būti sėkmingai pataisyti ir pataisyti, kai kuriais atvejais reikia automatiškai pakeisti stiklą. Tai neišvengiamas procesas, jei pažeidimas yra labai didelis ir sunkiai pataisomas, o mažas įlenkimas yra nepastebėtas ir laiku nepagydomas, todėl jis plečiasi ir negali būti pataisytas. Minėtos paslaugos rekomenduojamos ir tuomet, kai transporto priemonės stikluose yra nelygumų ir įtrūkimų.

Kaip pastebėti pirmuosius trūkumus?

Pirmieji trūkumai gali būti sunkiai pastebimi, tačiau nepamirškite, kad galima profilaktiškai pasitikrinti. Jei matote įdaužą stikle, kreipkitės pagalbos. Didžiausia problema, anot specialistų, yra vairuotojų polinkis vėluoti. Reikėtų prisiminti, kad automobilių stiklai gali būti restauruoti, o tai yra ekonomiškesnis pasirinkimas. Be to, daugiau dėmesio skiriama aplinkosaugai, o kokybiškai atliktas darbas garantuoja originalų stiklo tvirtumą ir ilgalaikį veikimą. Galų gale, stiklo remontas užtrunka tik pusvalandį, o jo keitimas gali užtrukti kelias valandas. Išties, kaip minėjome, kai kuriais atvejais stiklų remontas neįmanomas – dažniausiai tik tuo atveju, jei pažeistos vietos skersmuo yra ne didesnis nei keli centimetrai, pažeidimas nėra tiesioginiame vairuotojo matomoje vietoje ir pažeidimas yra toli. toli nuo krašto.

Ką daryti, jei reikia pakeisti automobilio stiklą?

Prireikus pakeisti automobilio stiklą, pirmiausia reikia rinktis tos srities profesionalus, galinčius užtikrinti geriausius rezultatus ir garantuoti atliekamų darbų kokybę. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinkta įmonė dirba su patikimu gamintoju. Automobilių stiklo charakteristikos yra patikimos ir ateityje nebus jokių problemų. Kitaip tariant, atliekant keitimo darbus, svarbūs ir patys akiniai, ir meistro kompetencija, žinios ir patirtis. Keičiant automobilio priekinį stiklą reikia laikytis griežtos sekos: pirmiausia nuimami visi apdailos elementai ir valytuvai, po to nuo automobilio nupjaunami stiklai, nuvalomi likučiai, pašalinamos korozijos dėmės. Kėbulas ir nauji stiklai paruošti, tuomet vyksta klijavimas, o kai korpusas yra priklijuotas, stiklas atsargiai priklijuojamas vietoje. Tada visi apdailos elementai grąžinami į vietas, o vidinis ir išorinis stiklas nuvalomas nuo nešvarumų, atsiradusių po stiklų keitimo. Paprastai stiklų keitimas trunka apie valandą ar dvi, tačiau kai kuriais atvejais tai gali užtrukti ir ilgiau, priklausomai nuo transporto priemonės modelio, kėbulo būklės ir kitų techninių charakteristikų.