Laisvalaikis/Pomėgiai

Išbandykite elektroninį knygų variantą

Galbūt lankydamiesi internetiniuose populiariausių knygynų tinklalapiuose spėjote pastebėti, kad elektroninės knygos pastaruoju metu kainuoja kur kas pigiau nei fiziniai tų pačių knygų variantai. Tai tiesiogiai įtakoja ir vartotojų priimamus sprendimus. Todėl jei iki šiol vis dėlto dar nei karto nesusigundėte įsigyti elektroninį knygos variantą, įvertinkite keletą esminių privalumų.

Kelionės

Jei jūs mėgstate daug keliauti, turbūt puikiai žinote, kiek daug brangios vietos gali užimti jūsų mėgstamos fizinės knygos. Ką jau kalbėti apie tuos atvejus, kai norite su savimi turėti ne vieną knygą. Mažėja laisva vieta ir didėja bendras bagažo svoris. Tuo tarpu elektroninės knygos leidžia su savimi turėti tūkstančius įvairiausių knygų. Visą svorį sudaro tik elektroninių knygų skaitytuvas arba bet kuris kitas kompiuterinis jūsų naudojamas prietaisas.

Elektroninės knygos

Laisva vieta

Kiekvienas knygų mėgėjas patvirtins, kad turimų knygų skaičius kasmet gerokai išauga. Tai reiškia, kad visuomet reikia galvoti apie papildomą erdvę, kurią skirtume savo asmeninei bibliotekai. Tačiau, tai tikrai nėra pats tinkamiausias pasirinkimas – popierinės knygos taip pat lengviau surenka dulkes, todėl bus kur kas sudėtingiau jas tinkamai prižiūrėti. Viso to galima išvengti, jei knygas saugome savo elektroniniuose įrenginiuose.

Kaina

Kaip jau buvo minėta, elektroninės knygos kainuoja mažiau. Jų nereikia spausdinti, transportuoti ir sandėliuoti. Tai sutaupo labai daug prekybininkų įprastai patiriamų išlaidų. Nors elektroninių knygų skaitytuvai taip pat nėra nemokami – žvelgiant į ateitį, jūs gerokai sutaupysite.

Greitis

Elektroninę knygą galima įsigyti akimirksniu. Pakanka pasirinkti jums patikusią knygą, atsiskaityti ir tą pačią minutę į savo el. prietaisą atsisiųsti elektroninį knygos variantą. Nereikia vykti į fizinę parduotuvę ar keletą dienų laukti, kol pasirinkta knyga bus pristatyta į jūsų norimą vietą.

Patogu skaityti

Kai kurie knygų mylėtojai knygas skaito netgi naktį. Jei rankose laikome fizinę knygą, tuomet mus reikia papildomos šviesos. Tačiau skaitydami elektroninę knygą, to visiškai nereikia – el. knygų skaityklė skleidžia pakankamą šviesą, kad nevargindami savo akių galėtume ramiai skaityti net ir visiškoje tamsoje. O tuo atveju, jei mums sudėtinga skaityti mažo šrifto tekstą, be vargo galima jį pakoreguoti ir neapsunkinti savo akių.