Pirkiniai/Paslaugos

„iPhone 6“ kaina pastaruoju metu dar patrauklesnė

Vos tik mobiliųjų technologijų rinkoje pasirodžius „iPhone 6“ išmaniojo telefono modeliui, „Apple“ dar kartą susirungė su kita šios rinkos milžine „Samsung“, tačiau akivaizdu, kad „iPhone“ gamintojai su minėtos kartos modeliu gerokai pranoko ne tik šiuos, bet ir daugelį kitų rinkos dalyvių. Jei kartu sudėtume „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ modelių pardavimus, kurie buvo atlikti per keturias savaites dar prieš oficialų šių telefonų pateikimą rinkoje, jie viršytų net 21 mln.

Nors įprastai „Apple“ produkcijos mėgėjai visuomet liaupsina naujausius „iPhone“ išmaniųjų telefonų modelius ir ne visada gali būti objektyvūs, nepriklausomų ekspertų atlikti tyrimai parodė, kad šios kompanijos sukurtas „iPhone 6“ modelis pasižymėjo greičiausiu veikimu iš visų tuo metu rinkoje buvusių išmaniųjų telefonų. Juolab, kad jame veikia iOS 8 versija, kuri vartotojo patirtį perkelia į visiškai kitą lygį.

iPhone 6 kainaJei iki šiol naudojotės ankstesniais „iPhone“ modeliais, tuomet pastarojo įsigijimas bus labai puikus pasirinkimas, kadangi jame „Apple“ gamintojai pasistengė įdiegti nepalyginti daugiau vartotojams pravarčių naujovių. Kadangi šių išmaniųjų telefonų vartotojams yra labai svarbi telefono raiška, spalvos ir vaizdo kokybė, būtina paminėti, kad „iPhone 6“ modelyje ekranas patobulintas su nauju Retina HD, yra 4,7 colių įstrižainės, o rezoliucija siekia 1334×750, su 326px/ppi dažniu.

„Apple“ šiame modelyje taip pat atnaujino ir telefono stiklą, kuris yra sustiprintas. O tai reiškia, kad vartotojai gali būti kur kas ramesni dėl galimų telefono kritimo ir įbrėžimų pasekmių. Žinoma, kai kurie vartotojai šiuos telefonus iškeičia į kitų kompanijų gaminamus modelius vien dėl ganėtinai didelės „iPhone“ modelių kainos, tačiau verta pabrėžti, kad „iPhone 6“ kaina šiuo metu yra kaip niekad prieinama.

Taip yra todėl, kad kiekvienais metais pasirodo vis nauji „iPhone“ modeliai. Tai įtakoja ankstesnių modelių kainos pokyčius. Nemaža dalis vartotojų įprastai lukteli kol pasirodys naujausi modeliai, o tuomet įsigyja ankstesniais metais pasirodžiusį „Apple“ telefoną. Taigi, kaip jau supratote, šiuo metu dar labiau sumažintos iPhone kainos pritraukia dar daugiau moderniųjų technologijų vartotojų, kurie vertina šių gamintojų patirtį, išmanius sprendimus ir kuriamų produktų kokybę.