Pirkiniai/Paslaugos

Ieškantiems antrosios pusės arba mėgstantiems vienos nakties nuotykius

Šiais laikais visuomenė yra kur kas atviresnė nei prieš dvidešimt ar daugiau metų, todėl visiškai natūralu, kad dabar galime rinktis iš didelės gausos skirtingų kontraceptinių priemonių, kurių viena iš populiariausių yra prezervatyvai. Tačiau nepaisant jų populiarumo, vis dar yra žmonių, kurie lytinių santykių metu nėra linkę saugotis. Jų nuomone, pakanka prieš ejakuliaciją nutraukti lytinį aktą ir tokiu būdu bus apsisaugoma nuo nepageidaujamo nėštumo. Deja, bet to tikrai nepakanka – net jei tai būtų tiesa, visuomet išliktų rizika užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis. Todėl propaguoti tokio „apsisaugojimo“ būdo, tikrai nereikėtų – nebent turite nuolatinę antrąją pusę, su kuria ruošiatės susilaukti atžalos.

Prezervatyvai

Tačiau priešingu atveju, jei dar tik ieškote nuolatinio partnerio ar partnerės, arba propaguojate vienos nakties nuotykius, prezervatyvai yra būtinos apsisaugojimo priemonės. Tik tokiu atveju galėsite sumažinti lytiniu keliu plintančių ligų riziką ir apsisaugoti nuo nėštumo. Be to, net jei jūs manote radę antrąją pusę, kuri atitinka visus jūsų keliamus reikalavimus, nereikėtų rizikuoti – naudojant prezervatyvus kiekvieno lytinio akto metu galėsite jaustis visiškai saugūs ir mėgautis maloniomis akimirkomis, nesijaudinant dėl jokių galimų nepatogumų.

Be abejo, yra ir kitų būdų, kuriais galima apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo, pvz., kontraceptinės tabletės, kontraceptinės spiralės, vazektomija ir kt. Tačiau, kad ir kokios efektyvios priemonės tai bebūtų, prezervatyvai iki šiol išlieka bene vienintelis pasirinkimas, kuris suteikia visokeriopą apsaugą. Kita vertus, nepamirškite ir teisingo prezervatyvų naudojimo, kuris turi didelės įtakos jų teikiamai apsaugai. Todėl atminkite, kad niekada nėra pernelyg daug atsargumo priemonių – kuo atsakingiau žvelgsite į šių apsisaugojimo priemonių naudojimą, tuo ramiau galėsite jaustis tiek lytinio akto metu, tiek ir jam pasibaigus.

Taigi, nepaisant to ar jūs esate vyras, ar moteris – visuomet verta su savimi turėti kokybiškus prezervatyvus. Propaguojant minėtą gyvenimo būdą arba ieškant antrosios pusės, šios priemonės yra vienos iš geriausių pagalbininkių. Todėl niekada nepraleiskite progos apsilankyti įvairiose internetinėse prezervatyvų parduotuvėse, kuriose galėsite rasti didžiulį skirtingų modelių asortimentą, suteikiantį didelę apsaugą ir galintį padidinti lytinio akto metu patiriamą malonumą.