Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Sveikata/Medicina,  Uncategorized

Depiliacija lazeriu yra viena saugiausių procedūrų

depiliacija lazeriuDepiliavimosi priemonių šiuo metu yra ganėtinai daug, tačiau niekas geriau nepašalina plaukų kaip depiliacija lazeriu. Tai procedūra, atliekama grožio klinikose. Norinčios pašalinti plaukus dabar turėtų akylai domėtis visomis priemonėmis, nes nustebsite sužinojusios, jog kai kurios procedūros net tik kad nėra itin patikimos, bet kai kurios tiesiog gali kaip reikiant pakenkti jūsų odai. Pavyzdžiui, yra specialių depiliacinių putų, kurias užsitepus ant plaukuotos vietos, tiesiog visi plaukai pasišalina. Blogiausia tai, kad tokia priemone jūs galite sukelti įvairius odos dirginimus – gali atsirasti nereikalingi bėrimai, oda taps jautri saulei ir t.t. Taip nutinka todėl, kad tokiose medžiagose yra tam tikrų cheminių medžiagų, kurių netoleruoja kai kurių žmonių organizmas. Tad, užuot ieškojusios įvairių priemonių, tiesiog pasidomėkite lazerinėmis technologijomis – jos yra bene vienos efektyviausių ir saugiausių šiuo metu.

Lazeriu depiliacija yra atliekama tam tikrose vietose. Pats pacientas gali rinktis nuo kurių vietų jis nori pašalinti plaukus. Pavyzdžiui, kai kurie žmonės turi apgamus ar tiesiog vietas, iš kurių nuolatos stėro ilgi ir stori plaukeliai. Jūs galite rinktis net ir tokias procedūras, kur plaukeliai būtų pašalinami ir itin mažais kiekiais, o tokiu atveju ir visos procedūros kaina bus daug mažesnė.

Depiliacija lazeriu atliekama tik tuomet, kai pacientas tinkamai laikosi odos priežiūros taisyklių, kurias pabrėžia gydytojas. Pirmiausia pacientas turi pasilankyti klinikoje. Ten jam gydytojas pasakys kaip tinkamai paruošti odą tokiai procedūrai. Įprastai siūloma vengti saulės ar soliariumo spindulių, taip pat neleidžiama prieš procedūrą odos tepti jokiais kremais. Ta vieta turi būti tinkamai paruošta prieš procedūrą, o nesilaikant gydytojo nurodytų taisyklių, procedūros metu gal atsirasti tam tik šalutiniai poveikiai. Po procedūros gali parausti oda, ją gali perštėti ir t.t. Štai kodėl svarbu laikytis visų gydytojų reikalavimų.

Šis depiliacijos metodas pasižymi tuo, kad lazeris pašalina plauko šaknį, o tai reiškia, kad jis nebeatauga, kaip tai nutinka depiliuojant vašku. Lazeriu atliekamos depiliacijos nėra brangios, žinant, kad rezultatas bus ilgalaikis ir tikrai džiuginantis.