Verslas/Ekonomika

Trumpalaikės paskolos

Šiuo metu Lietuvoje labiausiai yra paplitusios mažų sumų paskolos. Jos vadinamos greitaisiais kreditais arba turi dar kitą sinonimą – trumpalaikės paskolos. Ją gauti yra labai lengva. Užtenka apsilankyti greituosius kreditus teikiančios kompanijos tinklapyje, užpildyti paraišką dėl kredito gavimo ir laukti kol kreditus teikiančios kompanijos atstovas su jumis susisieks. Taip pat greitieji kreditai yra suteikiami paskolos SMS žinute formoje. Kad gauti greitąją paskolą, turite atitikti tam tikrus kriterijus. Pagrindiniai kriterijai yra tokie: būti pilnamečiu, turėti banko sąskaitą, ir žinoma, dėl savo paties patogumo, turėti mobilų telefoną arba interneto ryšį.

Paskolos trumpaiTrumpalaikės paskolos yra dažniausiai nedidelės sumos teikiami pinigai, taip pat neilgam laikotarpiui. Dažniausiai vos keletas šimtas litų porai mėnesių. Geriau nevėluoti atiduoti trumpalaikės paskolos, nes įmonės, kurios teikia greituosius kreditus, skaičiuoja labai didelius delspinigius už kiekvieną dieną, kurią pavėluojate atiduoti paskolą. Taip pat turite įvykdyti tam tikrus įsipareigojimus. Pavyzdžiui, negalite turėti paskolų kitose kreditus teikiančiose įmonėse.

Kitkas, ką turite atsiminti apie trumpalaikes paskolas yra jos privalumas – galimybė jas gauti bedarbiams. Ilgalaikė paskola dažniausiai nėra suteikiama nedirbantiems, nes jie paprasčiausiai neturi užstato jai gauti. Dažnai jie ir patys tokios paskolos net nebando prašyti, nes žino, kad jos negaus. Bet trumpalaikės paskolos internetu yra viena iš labiausiai paplitusių paskolų bedarbiams rūšių ir tai yra vienas iš jos privalumų. Taip yra nes Lietuvoje gyvena beveik 100 tūkstančių bedarbių, tad jiems šios paskolos yra itin aktualios.

Greitieji kreditai yra labai plačiai reklamuojami. Jie, kaip anksčiau minėta, yra labai lengvai prieinami kiekvienam žmogui. Apie greitąsias paskolas galima sužinoti iš televizijos reklamų, iš laikraščių, reklaminių SMS žinučių. Šios mažos paskolos reklamuojamos labai plačiai ir internetu.

Tačiau trumpalaikiai kreditai turi ir vieną minusą. Kadangi greitieji kreditai yra labai greitai suteikiami, neretai nepakanka laiko išsiaiškinti ar žmogus, kuris skolinasi pinigus nuotoliniu būdu yra būtent tas žmogus, kurio vardu paskola yra teikiama. Pagausėjo sukčių, kurie pasinaudodami svetimų žmonių duomenimis pasiima paskolų, išima pinigus iš sąskaitų, į kurias buvo pervesti pinigai už suteiktą paskolą. Tada žmonės turi nemažai problemų ir dažniausiai turi atiduoti pinigus, kurių net akyse nebuvo matę. Todėl geriau saugokite savo duomenis ir būkite budrūs. Nepasitikėkite apsimetusių greitųjų kreditų atstovų net telefonu. Ignoruokite jų el. laiškus. Trumpalaikių paskolų tiekėjai niekada nesikreips į jus ir neprašys jūsų asmeninių duomenų, tą jūs galite padaryti tik patys.