Kita,  Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Turizmas/Kelionės,  Uncategorized

Pirties nuoma

pirties nuomaIeškote kur galėtumėte pasinaudoti pirties nuoma? Dabar daugelis sodybų siūlo gana didelį pasirinkimą pramogų srityje – jūs galite rintis tiek saunas, tiek kubilus, tiek ir kitas panašias pramogas. Turite žinoti, kad kiekvienoje vietoje siūlomų paslaugų tarifai yra skirtingi, tuo labiau, kad ir paslaugų pobūdis kiekvienoje vietoje tikrai kažkuo išsiskiria. Kiekviena vieta yra skirta tiek šventėms, tiek ir poilsiui, o kai kurios – tik vienam kažkokiam tikslui. Jeigu ieškote pirties, kurioje galėtumėte atsipalaiduoti po sunkių darbų, tada jums gali pakati ir tų pramogų, kurias siūlo didžiausi Lietuvos poilsio kompleksai. Jeigu vis dėlto norite pailsėti ilgiau, tuo labiau – gamtos apsuptyje, čia kaip minėjome – turite ieškoti kaimo turizmo sodybų.

Kaimo turizmo sodybose esančios pirtys kartais būna akcentuojamos kaip pagrindinė paslauga, o kitose sodybose tai yra tik vienas iš nedaugelio privalumų. Ilgesniam t.y. kelių dienų poilsiui, siūlytume rinktis kaimo turizmo sodybas, kurios siūlo ir apgyvendinimą bei maitinimo paslaugas. Tokios sodybos išsiskiria tuo, kad tai yra it nedideli kurortai, kurie pritraukia nemažai poilsio norinčių žmonių. Tokiose sodybose įprastai galima gauti numerį nakvynei. Apartamentai neretai nesiskiria nuo tų, kuriuos siūlo viešbučiai. Esmė tame, kad sodyboje jūs galite gauti atskirą numerį, o norint pasinaudoti kažkokiomis pramogomis, jas galite užsisakyti už papildomą mokestį.

Dažniausiai minėtos kaimo turizmo sodybos yra įsikūrusios prie vandens telkinių, o tai reiškia, kad jos gali pasiūlyti ir įvairias vandens pramogas. Tokiose vietose dažniausiai siūloma atsipalaiduoti plaukiojant baidarėmis, valtelėmis, vandens dviračiais. Taip pat galima rasti ir nedidelių vandens atrakcionų ir t.t. Tai būtų bene geriausias pasirinkimas poilsiui, nes vis dėlto – gamtos apsuptyje pailsėti yra kur kas naudingiau nei tūnoti viešbučiuose.

Kas liečia pirtis šventėms, jas vėlgi – turite rinkti būtent sodybose, ne būtent jose dažniausiai jos yra siūlomos kaip papildoma pramoga. Ten rasite didžiule pokylių sales bei kitus reikiamus privalumus švenčių organizavimui. Tiesa, jums reikia rinktis būtent šventėms skirtas sodybas, nes tik taip lengviau surasite vietą už prieinamą kainą.