Būstas/Interjeras

Nauji butai Vilniuje – į ką atkreipti dėmesį perkant

Tie, kurie seka Vilniaus miesto nekilnojamo turto naujienas, tikrai dažnai išgirsta ir sužino apie vis naujus sostinėje kuriamus projektus. Vienas jų – nauji butai Senamiestyje. Jei dar neteko apie jį girdėti, tai pats laikas suklusti. Ši miesto vieta dabar yra viena populiariausių tarp naujakurių. Džiugu, kad yra sudaromos sąlygos gyventi šurmuliuojančioje sostinėje, bet būti apsuptam gamtos. Būtent tokia dvasia ir garsėja šioje miesto dalyje besikuriantys nauji butai Vilniuje.

Be jokios abejonės kiekvienas didžiausio Lietuvos miesto rajonas garsėja vienokiomis ar kitokiomis savybėmis, lankomais objektais, parkais, architektūra, infrakstruktūra ar unikalumu. Kiekvieno kriterijaus pliusus surinkti nėra lengva. Svarbiausia, į ką atkreipti dėmesį renkantis naują butą ir kokius namų darbus turite atlikti.

  • Išsiaiškinkite apie naujai pastatyto namo statyboje naudotas medžiagas, konstrukcinius sprendimus ir t.t.
  • Atkreipkite dėmesį į pastato energinio efektyvumo klasę. Primename, jog A klasei keliami gerokai griežtesni reikalavimai nei B klasei, dėl to siekiant juos atitikti, pirmuoju atveju statytojai naudoja kokybiškesnes medžiagas bei didesnį jų kiekį. Žinoma, dėl to gali šiek tiek išaugti būsto kaina.
  • Lietuvoje saulės šviesos sulaukiame ne tiek ir daug, tad atkreipkite dėmesį į natūralios šviesos trūkumo problemas, t.y. kokio dydžio langai yra sumontuoti būste.
  • Statybos darbų atlikimo kokybė nulems langų sandarumą.
  • Prieš perkant atlikite buto kokybės patikrą. Jei tam pats laiko neturite ar su statybomis neturite nieko bendro, rekomenduojama samdyti nepriklausomą statybų ekspertą. Surinkęs visą reikalingą informaciją apie konstrukcijas, jis Jums pateiks savo verdiktą būsto pirkimo klausimu.

Pagrindiniai kriterijai kaip ir aiškūs. Vis dėl to dar turime informuoti, jog svarbūs ne tik techniniai buto statybos niuansai. Nupirkti nauji butai Vilniuje Jus džiugins dar ir tuomet, kai atliksite namų darbus iki galo. Labai svarbu prieš atsakingą buto pirkimą susirinkti kuo daugiau informacijos apie nekilnojamojo turto objekto vystytoją ar valdytoją. Verta pasidomėti ankstesniais jų įgyvendintais projektais, taip pat atsiliepimais apie juos. Naujo buto pirkimas – svarbus įvykis kiekvieno mūsų gyvenime, tad linkime priimti teisingą ir išmintingą sprendimą.