Būstas/Interjeras,  Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized,  Verslas/Ekonomika

Metaliniai balkonų turėklai – geriausias pasirinkimas

balkonu turėklaiProjektuojant namus būtina iš anksto žiūrėti į visus galimus pavojus, kurie iškiltų būtent juose gyvenantiems žmonėms. Todėl kiekviena kalvystės bendrovė pataria rinktis kiek tvirtesnius balkonų turėklus, nes mediniai gali sukelti skaudžių pasekmių. Tai liečia tiek privačių namų gyventojus, tiek ir viešas įstaigas. Balkonų turėklus geriausia rinktis iš metalo, nes jis yra tvirtesnis ir sunkiau paveikiamas įvairių oro sąlygų. Dėl saugumo metalines balkonų turėklų konstrukcijas renkasi kone kiekvienas, bet čia reikia išskirti tai, kad konstrukcijos bus patvarios, o štai apdaila – ne visuomet. Pavyzdžiui, jeigu konstrukcijos bus metalinės, o ant jų bus montuojama mediena, tai turite žinoti, kad mediena ar anksčiau ar vėliau turės būti keičiama arba reguliariai prižiūrima, jog būtų išlaikytas jos patvarumas.

Medienos pasirinkimo metu turėkite galvoje, kad ji pūna, o taip pat plečiasi kuomet sugertas vanduo pradeda garuoti karštų orų metu. Svetainėje http://www.kalvita.lt/kiti-gaminiai/balkonu-tureklai/ paaiškinama, kad metalo konstrukcijos nuo karščio irgi plečiasi, bet jas sumontavus, pavojaus jokio nėra. Metalas nebus paveiktas nei saulės, nei šalčio ar lietaus. Būtent metalinius balkonų turėklus turėtumėte rinktis ir jūs, nes tai saugiausia variantas.

Kas liečia turėklų išvaizdą bei išmatavimus, visada jūs galite kreiptis į bendroves, kurios atlieka privačius užsakymus. Tai reiškia, kad tos bendrovės tiesiog pasiūlys individualius sprendimus – galėsite patys nurodyti kokį kalvytės raštą norėtumėte matyti ant turėklų. Geriausia tai, kad metaliniai balkonų turėklai nėra žymiai brangesni nei mediniai, todėl kalbant apie kainą ir kokybę, metalo gaminius rinktis jums būtų geriausia.

Viešose įstaigose taip pat būna nemažai balkonų, tačiau priklausomai nuo pastato, vis tiek tenka rinktis kiek saugesnį variantą – turite rinktis kiek aukštesnius turėklus, jos pašaliniai asmenys ar vaikai nesugebėtų pro juos nei pralysti, nei perlipti ar netyčia persisverti. Viešoms įstaigoms gamintojai rekomenduoja rinktis tokius turėklus, kurie būtų saugūs t.y. čia didžiausias dėmesys skiriamas saugumui, o tik po to išvaizdai. Žinoma, dėl turimų technologijų jūs galite gauti tiek vieną, tiek kitą, todėl viskas priklausys paprasčiausiai nuo pasirinktos bendrovės – geriausi gamintojai pasiūlys viską ko tik prireiks.