Auto/Moto

Kaip gauti pinigų iš nebepataisomo automobilio?

Ar kada nors esate nusipirkęs automobilį ir pasvarstęs, kad jūs tikrai būsite paskutinis jo savininkas? Turbūt dažno iš mūsų pirmasis automobilis buvo būtent toks. Tačiau, ką daryti tuomet, kai jūs jau tikrai „pribaigiate“ savo pirmąjį automobilį ir jo taisyti tiesiog nebeapsimoka? Yra keli variantai, kai iš tokios transporto priemonės vis dar galima gauti pinigų.

Pirmasis turbūt pats paprasčiausias ir visiems geriausiai žinomas, priduoti automobilį į metalo laužą, o kitas dalis į tam skirtas supirktuves. Žinoma, tai neblogas variantas, katalizatoriai, akumuliatoriai, metalas – už visus šiuo komponentus galima gauti nemažai pinigų. Tačiau automobilių varikliai, jei dar yra ganėtinai sveiki, gali būti vertingesni nei ta suma už kurią juos galima priduoti į metalo laužo supirktuvę.

Varikliai

Tačiau, kaip gauti daugiau pinigų už mašinos variklį ar kitas jos dalis? Jei jūsų mašina tokia, kad jos net taisyti nebeapsimoka, turbūt Lietuvoje jos variklis taip pat nebus paklausus. Todėl pardavinėti jį ar kitas automobilio dalis per skelbimų portalus būtų neprotinga. Tačiau yra įmonių, kurios užsiima tokia veikla kaip autodalių transportavimas į Maskva, kitus Rusijos miestus ar net tolimesnes šalis. Būtent tokios įmonės yra susidomėjusios senų automobilių ir jų detalių pirkimu.

Jei bent kai kurios jūsų automobilio detalės yra neblogos būklės, tuomet tikrai pabandykite susisiekti su tokia kompanija ir ji jūsų detales, o gal net ir visą automobilį nupirks už didesnę kainą nei būtumėte gavęs iš metalo laužo supirkėjų. Dar vienas didelis pliusas parduodant automobilį, o ne priduodant į metalo laužą, yra tas, kad norint priduoti automobilį jums pačiam reikės jį nuvežti iki supirktuvės. Tačiau jei nuspręsite automobilį parduoti įmonei besiverčiančiai detalių prekybą, tuomet jums nereikės niekur važiuoti, įmonės atstovai atvyks iki jūsų ir patys pasiims automobilį nuo jums tinkamos vietos.

Todėl atminkite, net jei jūsų pirmajam automobiliui ir išaušo paskutinioji valanda, dar nereiškia, kad iš jo jūs negalite užsidirbti. Gautus pinigus visuomet galėsite panaudoti naujesnio ir geresnio automobilio pirkimui.