Kultūra/Menas

Ar galima atsisiųsti populiariausias dainas internetu?

eurovizija_lt_logoKaip atsisiųsti geriausias ir populiariausias dainas per internetą? Dabar tai darosi visai paprasta, kadangi vienintelis dalykas, kurį jums reikia padaryti – atsidaryti savo interneto naršyklę ir į paiešką parašyti norimos dainos pavadinimą. Aišku, kartais būna ir taip, kad norite atsisiųsti kokią nors dainą, tačiau tiesiog nebežinote arba niekada ir nežinojote, kaip jinai vadinasi. Tačiau, dabar yra sukurtų specialių programų, kurios tiesiogiai gali surasti atlikėją ir dainos pavadinimą – tiesiog įdiekite tą programą į savo kompiuterį, išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį ir pridėkite aparatą prie kolonėlės, iš kurios groja ta daina, kurios pavadinimą norite sužinoti – ekrane per keletą pasirodys pavadinimas, tad žinosite, kokios dainos ieškoti internete.

O jeigu jums patinka eurovizija, tuomet dabar pats geriausias laikas atsisiųsti ne tik šių metų dainas, tačiau ir visas dainas, pakliuvusias į archyvą. Internete yra saugomos visos eurovizijos dainos, ir jas nemokamai gali atsisiųsti visi, kas to nori. Tai yra labai patogu, kadangi dabar visi šio šou fanai turės galimybę klausytis mėgstamiausių dainų ir per savo kompiuterį, ir per telefoną, ir per mp3 grotuvą ar per bet kokį kitą prietaisą, leidžiantį garsą.

Žinoma, internete jums pasiekiamos ne tik eurovizijos dainos, bet ir daugelis kitų. Jeigu norite paklausyti pačių populiariausių MTV arba Viva hitų, tikrai turite tokią galimybę. Galite atsisiųsti ne po vieną dainą, o ištisus rinkinius, jų internete dabar pilna. Taip pat, daugelis žmonių mėgsta žiūrėti gyvus pasirodymus – tai taip pat įmanoma. Dabar eurovizija visuomet tiesiogiai transliuojama internetu, pavyzdžiui, jeigu norite, galite stebėti euroviziją su lietuviškais komentarais – ypač tai aktualu tiems žmonėms, kurie gyvena užsienyje ir LTV transliacija jiems per televizorių yra neprieinama. Nepamirškite, kad taip pat galite stebėti ne tik finalą, tačiau ir pusfinalį bei visus lietuviškus finalus. Taip pat internetu galite stebėti ir naujausius filmus bei Oskarų apdovanojimo ceremonijas, Grammy ir kitas grandiozines laidas.