Pirkiniai/Paslaugos

Skelbimai – kiekvienam, norinčiam padidinti pardavimus

Turėjote pastebėti, kad pastaruoju metu labai sparčiai plečiasi internetinių skelbimų rinka. Anuomet tekdavo išbandyti daugybę įvairių reklamos priemonių, kol galiausiai atrasdavote būtent tą, kuri galėdavo sukurti nuolatinį lankytojų srautą. Tačiau šiandien to daryti nebūtina – internetiniai skelbimai kiekvienam verslo atstovui gali suteikti apčiuopiamą naudą, atnešančią didesnį pelną ir daugiau lojalių klientų.

Žinojimas, kad mūsų prekėmis ir paslaugomis domisi tiksliniai vartotojai, yra labai svarbus norint nustatyti, koks yra mūsų vykdomos komercinės veiklos populiarumas. Kadangi skelbimų portalų yra ne viena dešimtis, patalpinus savo skelbimus į pačius populiariausius – galime tikėtis dešimteriopai didesnės pridėtinės vertės.

SkelbimaiŽinoma, kalbame apie klasifikuotas skelbimų kategorijas. Tai reiškia, kad jūsų skelbimai turi būti talpinami jų tematiką geriausiai atitinkančiose skelbimų portalo skiltyse. Tik tuomet galėsite tikėtis, kad jūsų skelbimų peržiūras sudarys būtent tiksliniai vartotojai, kuriuos domina konkrečios prekės ar paslaugos.

Jei iki šiol manėte, kad skelbimų portaluose dalyvauti nėra jokios prasmės, labai klydote. Nereikėtų vadovautis nuomone, kad reklama yra efektyvi tik tuo atveju, jei ji yra įkainojama didele pinigų suma. Šiandien mes turime kur kas didesnę laisvę rinktis, todėl nėra būtinybės skirti nepamatuotai dideles investicijas – ypač tuomet, kai mūsų verslo apimtys nėra labai didelės.

Juk puikiai suprantama, kad kiekvienas verslo atstovas siekia sutaupyti. Norint pasiekti gerų rezultatų, negalima savo įmonės biudžeto švaistyti vėjais. Svarbu vykdyti koordinuotus ir labai gerai apgalvotus veiksmus, kurie suteiktų didesnę grąžą. Pavyzdžiui, galbūt šiuo metu į savo prekių asortimentą bandote įtraukti naują produktą, tačiau net nenumanote, kokia galėtų būti jo paklausa. Jei naudositės skelbimais, tai galėsite įvertinti labai greitai ir paprastai. Tereikės paskelbti puikiai apgalvotą skelbimą ir luktelėti, kol jį perskaitys susidomėję skelbimų portalo lankytojai.

Tiek skelbimo peržiūrų statistika, tiek ir su jumis susisiekiantys klientai, kurie teiraujasi dėl naujos prekės leis susidaryti aiškesnę nuomonę apie konkretaus produkto paklausą. Be abejo, tai tik vienas iš daugelio galimų pasirinkimų. Taigi, kad ir kaip bebūtų, skelbimai, kuriuos publikuojame internetinėje erdvėje, iki šiol yra labai produktyvi reklamos priemonė.