Pirkiniai/Paslaugos

Paskolos, jų suteikimo tvarka ir sąlygos

Kadangi šiomis dienomis finansinių paslaugų rinkoje yra labai daug skirtingų kreditus teikiančių bendrovių, paskolos yra labai dažnas vartotojų pasirinkimas. Dabar nebėra būtinybės trukdyti savo draugus ar giminaičius, prašant, kad jie padėtų išspręsti jūsų finansinius rūpesčius. Juk puikiai suprantama, kad aplinkiniams atskleisti savo prastą finansinę būklę yra labai nemalonu ir gėdinga, todėl kreipiantis į pasirinktus oficialius kreditorius – tokių nepatogumų išvengiama.

Paskola verslui

Žinoma, tiek paskolos privatiems asmenims, tiek ir paskola verslui yra susijusios su didele atsakomybe. Nemanykite, kad galite lengva ranka nepaisyti su kredito bendrove sudarytos paskolos sutarties sąlygų. Kreditoriai, kurie jums suteikia paskolą, turi apsidrausti, todėl į kiekvieną sutartį įtraukia įvairias nuobaudas, kurios būtų taikomos, jei laiku negrąžintumėte paskolos.

Be abejo, su visomis sutarties sąlygomis klientai yra supažindinami dar prieš pasirašant sutartį, todėl sutarties vykdymo metu vartotojas puikiai žino savo teises ir pareigas, kurias turėtų visapusiškai ir tiksliai įgyvendinti. Jei nepaisysite susitarimo, galite neabejoti, kad bus taikomi delspinigiai ir tokiu būdu didės jūsų grąžinamos paskolos dydis. Todėl kur kas geriau turimus finansinius įsipareigojimus įgyvendinti pačiu laiku.

Kita vertus, negalima atmesti tikimybės, kad galite susidurti su įvairiomis nemaloniomis ir nenumatytomis situacijomis, kurios labai neigiamai paveiktų jūsų finansinę padėtį ir užkirstų kelią sistemingam bei savalaikiam turimos paskolos grąžinimui. Tokiais atvejais patariama kreiptis į kredito bendrovę ir bandyti rasti abiem šalims geriausiai tinkantį kompromisą.

Tačiau jei matote, kad toks susitarimas yra neįmanomas, pasidomėkite kitomis kredito bendrovėmis, kurios siūlo refinansavimo paslaugas. Tokiu atveju turimą paskolą galėsite perkelti į kitą kredito bendrovę ir pakoreguoti paskolos grąžinimo tvarką, palūkanų dydį ir kitas paskolos sutarčiai aktualias sąlygas.

Kaip matote, kredito bendrovės teikia kompleksines paslaugas, kuriomis gali pasinaudoti kiekvienas pilnametis ir reguliarias mėnesines pajamas gaunantis Lietuvos Respublikos pilietis. Tereikia labai gerai pasidomėti įvairiais kreditorių pasiūlymais ir teikiamomis paslaugomis. Tuomet net ir susidūrus su finansiniais sunkumais, nekils jokių keblumų efektyviai ir greitai sprendžiant susidariusią neigiamą situaciją. Taigi, jei dar nespėjote pasinaudoti kredito bendrovių teikiamomis paskolomis, jau dabar galite peržiūrėti jų pasiūlymus.