Būstas/Interjeras

Atnaujinkite savo vaikų kambario interjerą

Jei manote, kad jūsų dabartinis namų interjeras tapo atgyvenęs ir nebesukuria norimos jaukios atmosferos, greičiausiai galvojate apie jo atnaujinimą, o tuo atveju, jei turite vaikų – visuomet vertėtų pradėti būtent nuo jų kambario. Žinoma, tai nėra labai lengva užduotis – ypač, jei iki šiol jums niekuomet nebuvo tekę to daryti. Bet kuriuo atveju aplink jus yra labai daug galimybių, kuriomis galite pasinaudoti.

Vaikų poreikiai

Taigi, pradėkite nuo savo vaikų poreikių išsiaiškinimo. Be abejo, jei jūsų vaikai yra labai maži, spalvas ir kitus interjero elementus teks pasirinkti savo pačių nuožiūra, tačiau tuomet, kai vaikai yra paaugę ir turi savo nuomonę – labai svarbu į ją atsižvelgti. Tik tokiu atveju galėsite būti tikri, kad jūsų rankomis sukurtas vaikų kambario interjeras jiems patiks ir savo kambaryje jie jausis labai jaukiai ir komfortiškai.

Sienų spalva

Įprastai vaikų kambario sienos būna labai spalvingos. Toks sprendimas pasirenkamas dėl vienos labai paprastos priežasties – vaikams ryškios spalvos kelia teigiamas emocijas ir skleidžia malonią šilumą. Trumpiau tariant, tokioje aplinkoje jie jaučiasi saugūs ir ramūs (o tai yra labai svarbu, kai kalbame apie teigiamą vaikų raidą). Žinoma, niekuomet nereikėtų persistengti ir pasirinkti per daug margas spalvas – kur kas geriau susitelkti ties viena ar keliomis.

Fototapetai vaikų kambariui

Fototapetai vaiku kambariuiPastaruoju metu labai sparčiai populiarėja fototapetai vaiku kambariui. Šios priemonės leidžia pagyvinti vaikų kambarį ir įgyvendinti visus jų poreikius. Kadangi fototapetų įvairovė yra didžiulė, be vargo rasite tapetus, kurie labai patiks jūsų vaikams.

Baldai

Be abejo, kad niekuomet neturėtumėte pamiršti ir kokybiškų baldų. Šiomis dienomis galime rinktis iš milžiniško baldų pasirinkimo, todėl nėra sudėtinga pasirinkti pakankamai universalius – kurie tiks net ir tuomet, kai jūsų vaikai paaugs. Juolab, kad galite pasitelkti ir nestandartinių baldų gamybą – tai padės sukurti jūsų reikalavimus atitinkančius baldus.

Smagios interjero detalės

Vaikai mėgsta įvairias smagias smulkmenas, todėl nepraleiskite progos pasidairyti vaikų kambariui tiksiančių interjero detalių. Tai prisidės prie jaukios kambario atmosferos kūrimo ir vaikams suteiks daugiau teigiamų emocijų.