Laisvalaikis/Pomėgiai

7 šiuolaikiškos idėjos, kaip atšvęsti įsimintiną bernvakarį

dažasvydis
dažasvydis

Bernvakariai turi senas bei gilias tradicijas, o kartu ir daugybę mitų. Daugeliui šis paskutinės viengungystės dienų paminėjimas siejamas su striptizo klubais, audringomis išgertuvėmis bei trankiais vakarėliais, tačiau dažnai realybė kitokia (nors nebūkime naivūs – ir minėtų scenarijų pasitaiko). Tad jeigu šiuo metu organizuojate bernvakarį ir jums į galvą šauna tik dažasvydis, pristatome 7 originalias idėjas jūsų šventei!

1. Kelionė į užsienį

Pripažinkime, kelionių su antrąja puse laukia nesuskaičiuojama galybė, tačiau kiek progų pasitaikys išsmukti tik su gerais bičiuliais? Tikrai nedaug – žmona, vaikai, darbas ir įvairūs reikalai tai gali nustumti į prioritetų sąrašo galą, tačiau tai nėra blogai – toks jau gyvenimas. Tad kol jaunikis nepasinėrė visa galva į šeimyninį gyvenimą, išnaudokite progą ir smagiai praleiskite laiką užsienyje – parodos, ekskursijos, ypatingos vietos ir nauja aplinka išeis į naudą visiems!

2. Savaitgalio žygis

… pėsčiomis, baidarėmis, kanojomis, dviračiais, krosiniais motociklais ar kitu pasirinktu jūsų transportu – klaidžioti nepažįstamais takais ir išmėginti vyrišką orientavimosi logiką bus šauni pramoga, ypač kai vakare lauks laužas, šašlykai, maudynės, gal net pirtis ir kitos vyriškos pramogos.

3. Šuolis parašiutu

Ši pramoga bus įspūdingas bernvakario epicentras, juk patirti nuotykį su artimais draugais bus ne tik smagus būdas praleisti laiką, bet ir nepakartojamas, visam gyvenimui liksiantis įspūdis, kurį kas kartą prisiminus, prisiminsite ir savo draugus bei ypatingą bernvakario dieną. Po šuolio su draugais emocijomis galėsite dalintis mėgstamame bare ar viskių degustacijoje.

4. Azartiškos pramogos

Jaunikis – azartiškas žmogus? Praleiskite vakarą lošdami kazino (tik susitarkite pinigų limitą, kad vakaras netaptų atsisveikinimu su paskutinėmis kojinėmis) arba nusisamdykite krupjė ir surenkite pokerio turnyrą, kuriame dalyvaus tik bernvakario dalyviai. Galite sugalvoti juokingų užduočių kiekvienam pralaimėjusiajam, kad būtų didesnė motyvacija išlikti žaidime.

Jeigu jūsų kompanija labiau vertina aktyvias azartiškas pramogas, dažasvydis, šratasvydis ar imituota kova lazeriniuose tiruose jūsų nenuvils! Nors dažasvydis bernvakariui yra dažna idėja, tačiau ar verta jos atsisakyti tik dėl to, jog ji populiari? Tikrai ne! šratasvydis, dažasvydis ar šiuolaikiška jo adaptacija – lazerinis dažasvydis – Vilniuje dažnai aptinkama pramoga, tačiau tai galima rasti ir kituose miestuose, svarbiausia, kad dažasvydžio įranga būtų kokybiška ir saugi.

5. Adrenalinas ir rungtyniavimas

Niekieno nenustebins, jog azartas ir noras laimėti yra įaugęs vyrams į kraują, tad galinėjimasis ir mėginimas įrodyti savo alfa pranašumą bus puikiai patenkintas kartingų trasoje, važinėjant bagiais, keturračiais ar surengus motociklų kroso varžybas.

6. Aktyvus poilsis pajūryje

Kadangi vestuvės dažniausiai vyksta šiltuoju metų laiku, tad, logiška, kad ir bernvakaris vyks tuomet, kai bus galima mėgautis aktyviu poilsiu gamtoje. Tačiau geriau nušaukite du zuikius vienu šūviu – nuvykite į pajūrį ir ten linksminkitės vandens ar kitomis aktyviomis pramogomis. Pakeista aplinka ir bendri įspūdžiai leis ne tik smagiai atšvęsti bernvakarį, bet ir pailsėti bei pabėgti nuo rutinos ir vestuvių planavimo darbų.

7. Šaunus vakarėlis

Vis dėlto negalima pamiršti ir tų, kurie tiesiog nori šauniai pasilinksminti su gerų draugų kompanija – surenkite privatų vakarėlį su asmeniniu DJ, smagiais žaidimais, gardžiais užkandžiais ir, žinoma, mėgstamais gėrimais. Būtent jums patinkanti muzika, geros emocijos ir vyriški pašnekesiai šokio ritmu bus idealus variantas norintiems trankiai bei jaunatviškai palydėti paskutines viengungio dienas.